Персональний сайт вчителя української мови, літератури та інформатики Галіби Олени Анатоліївни

ЛАСКАВО ЗАПРОШУЮ ВАС ДО ГАННІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ПЕТРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

/Files/images/школа.jpg

Рада вітати Вас на персональному вчительському сайті!

Дякую EDUkIT за свій сайт!

/Files/images/PIC_0077.JPG

Ще з другого класу я мріяла стати вчителькою. Моя мрія здійснилась, і цим я завдячую своїй першій вчительці з Кіровоградської середньої школи №9 Журило Тамілі Іванівні та іншим прекрасним вчителям цієї школи.

Закінчила філологічний факультет Кіровоградського педагогічного університету і стала вчителем української мови і літератури.

Розпочинала свою педагогічну діяльність у 1988 році в Соколівській середній школі Кіровоградського району та області старшою піонерською вожатою.

У 1993 році доля привела мене у прекрасний колектив відділення нових технологій навчання при Кіровоградському кібернетико-технічному коледжі, очолювала який надзвичайно вродлива, мудра і талановита жінка - Краснова Любов Степанівна. Саме вона навчила мене бути лагідною і вимогливою одночасно, терплячою і чуйною до людей, уміти посміхатись у будь-яких життєвих обставинах.

Життя склалося так, що опинилася у Петрівському районі Кіровоградської області. І з 2000 року працюю у Ганнівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Спочатку була шкільним бібліотекарем; з жовтня цього ж року викладаю інформатику; з 2002 по вересень 2012 року обіймала посаду заступника директора з навчально-виховної роботи. А з вересня 2012 року отримую справжню насолоду і задоволення від роботи вчителя української мови і літератури та інформатики, а також від роботи класного керівника, адже цього року стала наставником 5 класу, які зараз вже є учнями 8 класу. А з ними росту і я, підвищую свій фаховий рівень та намаюся постійно йти в ногу зі своїми вихованцями.

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, тричі лауреат районного конкурсу "Учитель року" в номінаціях: "інформатика" (2008 рік), "українська мова і література" (2011 рік), "інформатика" (2012 рік). Лауреат обласного конкурсу методичних розробок "ІТ- контент сучасного уроку" (2013 рік). Нагороджена Грамотою Департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації (2014 рік).

Моє професійне і життєве кредо: "Нехай не згасне полум'я пізнання". Я дуже люблю свою школу, пишаюсь своїми учнями, горжусь своїм педагогічним колективом!

Сподіваюсь, що мій сайт стане корисним не лише вчителям, але й учням та їхнім батькам!

Портфоліо вчителя інформатики

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Серпень 2022 Наступна
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031